Kullanım Koşulları

  ◆  Sarkininsozusozleri.comsitesi tamamen merak edilen şarkı sözlerini kullanıcılara bildirme amacı taşıyan bir web sitesidir. Yayınlanan makalelerdeki müzik kanalları ve kuruluşlar ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

  ◆  Sitede bulunan yazıların tamamı şarkıların sözleridir ve hak sahiplerine aittir.Sahiplerinin talepleri doğrultusunda içerik değiştirilebilir ve ya yayından kaldırılabilir.

  ◆  Sitenin yorum kısımlarında yapılan yorumlardan Sarkininsozusozleri.com sorumlu değildir.

  ◆  İçeriklerden oluşabilecek yanlışlıktan ötürü oluşabilecek sorunları Sarkininsozusozleri.com kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu tekrardan araştırdığınızı kabul eder.

  ◆  Sitedeki içerikleri kopyalanarak ve ya değiştirilerek başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Her şarkı sahibine aittir.

  ◆  Şikayet ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanabilirsin ve ya sarkininsozusozleri@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz.

  ◆  Telif hakkı sebebi ile ya da yasalara uygun olmayan bir içerik gördüğünüz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçildiği takdirde en geç 72 saat (3 iş günü) içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

  ◆  Sarkininsozusozleri.comsitesini ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

  ◆  Sitemizde içerisinde bazı sitelere bağlantı verilmektedir. Bağlantı verilen sitelerin kullanım koşulları ile ilgili sorumluluk  Sarkininsozusozleri.com‘de değildir. Lütfen bağlantı ile gittiğiniz web sitelerinin kullanım koşulları sayfasını okuyunuz.

  Bu siteyi ziyaret eden herkes üstteki uyarıları, kuralları ve şartları tamamen ve koşulsuz kabul etmiş sayılır.