Telif/Copyright


  Sitemizde bulunan tüm şarkı sözleri bilgilendirme ve tanıtım amacı ile sadece yazılı olarak yayınlanmaktadır ve her şarkı sahibine aittir. Şarkı sözlerini kaldırmamızı isterseniz sarkininsozusozleri@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir

  Sarkininsozusozleri.com adlı şarkı sözleri bloğumuz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir yazıdan dolayı rahatsız olan, makalenin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sarkininsozusozleri@gmail.commail adresinden mail aracılığıyla ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler sitemiz tarafından incelenecek ve 3 (üç) iş günü içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır.

  Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir. Muyap, netd, Poll Production ve diğer müzik şirketlerinin telif hakları bildirimi, müzik kaldırılması için müracaatları için : sarkininsozusozleri@gmail.commail adresine Telif Hakkı konu başlıklı mail atmaları ve içerikte işbu telifi alınmış MÜZİK ile ilgili yazımsal açıklama yapılması yeterli olacaktır.

  • İş bu internet sitesinde yasalar çerçevesinde hareket edilmektedir.
  • Bahsi geçen site, yer sağlayıcı görevi görmektedir.
  • Sarkininsozusozleri.com, şarkı sözleri bulma sitesidir. Bu sitede hiç bir şekilde indirme vs. yapılmamaktadır. Yasa dışı bir platform değildir. 
  • 2018 Şarkıları dahil olmak üzere bir çok şarkının sözleri ve eser sahiplerinin bilgileriyle kullanıcıların karşısına sunulmuştur.